piątek, 19 sierpnia 2016

Wyniki konkursu urodzinowego!

Wyniki!
Wiem, wiem miały być już dawno, jednak te wakacje to kompletne zamieszanie i brak czasu dla mnie. Nie mam czasu czytać i pisać, a do tego wszystkiego jestem na koloniach nad morzem, więc macie pozdrowienia z Darłowa! Wracając do tematu. Dostałam bardzo fajne zdjęcia i dziękuję za takie zaangażowanie! Sprawiło mi to ogromną przyjemność! Teraz jednak przejdźmy do konkretów na które tak wszyscy czekają ;)

Wygrywa
Pierwsze miejsce zajmuję Mylene 17 z takim zdjęciem:


Drugie miejsce zajmuję Nefertiti z takim zdjęciem:Trzecie miejsce zajmuję Edyta Chmura z takim zdjęciem:


Dziękuję bardzo za tak dużo zdjęć i duże zaangażowanie. Przepraszam, że spóźniłam się z wynikami, jednak mówię te wakacje to wariactwo i brak czasu. Dla mnie to horror na codzień. Gratuluję zwycięzcom i piszę na maila. Macie 7 dni do odpowiedzenia i podania adresu na który mają zostać wysłane nagrody, jeżeli nie odpiszecie do tego czasu wybiorę inną osobę.
Dziękuję za aktywaność i czekajcie na następny konkurs! :D


2 komentarze:

Witaj!
Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
Moje królestwo próbuje prowadzić bardzo starannie, jednak nie wszystko mam idealnie, dlatego jeżeli widzisz jakieś błędy lub masz pomysł na ulepszenie mojego świata, pisz śmiało!
Każdy pomysł bądź sugestie przemyślę dokładnie.
Jestem blogerką, dlatego zależy mi na wyświetleniach i obserwatorach, jeżeli podoba się Ci się to, co robię, zostaw komentarz pod postem lub dołącz do obserwatorów bloga :)
Lubie wiedzieć, że moje słowa do kogoś docierają, a nie idą na wiatr.
Tak wiec zachęcam Cię do komentowania i zaglądania do Książek według Wiktorii.
Ślę buziaki :**