poniedziałek, 22 sierpnia 2016

,,Kochając Pana Danielsa" Brittainy C. Cherry,,Kocham cię powoli. Kocham cię głęboko. Kocham cię szeptem. Kocham cię zapamiętale. Kocham cię bezwarunkowo. Kocham cię czule i ostro, wolno i szybko. Poza czasem i na zawsze. Kocham cię, ponieważ po to się urodziłem."


   Od dawna uważałam, że najlepszą pisarką młodzieżowych książek o miłości jest Colleen Hoover. Czytając jej książki płakałam i się śmiałam, jednak teraz wiem, że jest ktoś lepszy. Muszę przyznać, że Brittainy C. Cherry zapewnia czytelnikowi tyle emocji, że pod koniec jej książek boli nas serce i dusza. Nie każda autorka potrafi zapewnić nam taką dawkę emocji w jednej powieści jak ta autorka. Czytając, już podczas pierwszego rozdziału miałam łzy w oczach. Zakochałam się w tej książce i mimo, że trudno mi to przyznać muszę powiedzieć, że Brittainy C.Cherry zapewnia nam tyle samo emocji co Colleen Hoover, jak nie więcej! 
,,Poszukiwać czegoś, jednak nie być wystarczająco bystrym, by to znaleźć."

   To opowieść o prawdziwej miłości. Nie takiej na chwilę. To opowieść o miłości na zawsze. Nie każdy takiej miłości doświadcza i tutaj opisana jest taka co się zdarzyła. Miłość zakazana. Miłość między uczennicą, a nauczycielem. Zakazana, niedozwolona i rzadko spotykana. Taka na zawsze. To co połączyło tych dwoje to coś niezwykłego i niesamowitego. W książce jednak nie tylko o tą miłość chodzi. Pokazana jest strata bliskiej osoby, stracone i spełnione marzenia. To co pokazane jest w tej książce to tajemnica i zapraszam wszystkich do jej zgłębienia.

,,Na zawsze zapamiętaj pierwsze spotkanie naszych spojrzeń, A ja przysięgam twemu sercu, że to zupełnie wystarczy. ~ Misja Romea."
   ,,Kochając Pana Danielsa" to powieść pełna miłości, emocji i odczuć. Czytając nie ma chwili niepewności czy książka jest dla nas, od pierwszej strony zostajemy wciągnięci w wir wydarzeń i nawet nie zauważamy kiedy kończymy ostatni rozdział. Bohaterowie są dopracowani w najmniejszych szczegółach. Wszystko jest dopięte pod ostatni guzik. Zakochałam się w tej książce i wiem, że zapadnie mi na długo w pamięci. Polecam każdemu spragnionemu emocji, człowiekowi!Książka: Kochając Pana Danielsa
Tytuł oryginału: Loving Mr. Daniels
Autor: Brittainy C. Cherry
Liczba stron: 432
Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 17 czerwca 2015 r
Za możliwość tej niesamowitej książki dziękuję księgarni internetowej MegaKsiążki! 2 komentarze:

  1. Ale mnie zachęciłaś do przeczytania tej książki! Nigdy nie czytałam żadnej powieści, która opowiadałaby o romansie, a właściwie miłości między uczennicą a nauczycielem, chociaż wydawałoby mi się, że to w miarę znany, stary i oklepany motyw. Jestem bardzo ciekawa tej pozycji i z chęcią bym po nią sięgnęła :D

    Pozdrawiam ciepło, bookworm z Książkowoholizm :>

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja jestem pod ogromnym wrażeniem jak autorka upycha emocje w każdą z jej książek, jestem zachwycona tym jak kieruje historią i sprawia, że czuję się jakbym była uczestnikiem wszystkich uczuć przez które przechodzą bohaterowie. Kochając Pana Danielsa piękna powieść, ja miałam problem z wyrażeniem tego, co czułam w mojej recenzji :) Brittainy C. Cherry jest mistrzynią jeżeli chodzi o gatunek New Adult, jej styl pisarski jest magiczny :)

    OdpowiedzUsuń

Witaj!
Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
Moje królestwo staram się prowadzić skrupulatnie i starannie. Jednak jak wiadomo każdemu, nie wszystko jest idealne, dlatego jeżeli masz jakieś uwagi lub pomysł na ulepszenie bloga, to pisz śmiało! Każdy pomysł jest na wagę złota. Każdą radę bądź sugestię przemyślę dokładnie.
Jestem blogerką, dlatego zależy mi na wyświetleniach i obserwatorach. Jeżeli podoba się Ci się to, co robię, zostaw komentarz pod postem lub dołącz do obserwatorów bloga :)
Lubię wiedzieć, że moje słowa do kogoś docierają, a nie idą na wiatr.
Tak więc nie przedłużając zapraszam do mojego świata, gdzie książki stanowią jego centrum.