O autorceHej! 

Hello! 

Nazywam się Oliwia, jednak w internecie znana jestem jako Wiktoria. Mam 18 lat, a bloga prowadzę od 25 czerwca 2015 roku.
Jestem osobą, która uwielbia mieć głowę w chmurach. Uwielbiam marzyć, wymyślać historię, pisać opowiadania i czytać książki. Jestem osobą młodą i pełną energii. Mam jedno "big dream" do którego zawzięcie dążę. A jest to wyjazd do USA, głównie do Los Angeles. Nie wiem, czemu, tak mnie tam ciągnie, jednak jak mówię, to jest marzenie, które wiem, że kiedyś się spełni (mam nadzieję, że w niedalekiej przyszłości). Moim starym marzeniem (starym, bo już spełnionym) było zostanie recenzentem książkowym. I stało się! 
Gdybym miała opisać siebie w dwóch słowach byłoby to na pewno: uparta i gotowa do działania (to jednak nie są dwa słowa ;)). Uwielbiam spędzać czas na słuchaniu muzyki i na czytaniu książek, poza tym kocham uczyć się języka angielskiego i wykreślać wykreślanki. Nie jestem typem "podróżnika". Oj daleko mi do tego! Lubię siedzieć w domu, pić ciepłą herbatę i oglądać seriale. Mimo to chcę do Ameryki! Paradoks ;) 
Uwielbiam wąchać i macać książki! Jeju, one tak pięknie pachną! Chyba każda osoba, która kocha książki tak samo jak ja, się ze mną zgodzi. Taką ciekawostką o mojej osobie jest to, że na moje książki mówię "dzieci". Moi rodzice śmieją się zawsze, gdy tak je nazywam, jednak co ja poradzę? To prawda! Kocham je, dbam o nie i chcę dla nich jak najlepiej! To jest jak najbardziej normalne :P! 


Nie lubię mówić o sobie, jestem osobą śmiałą tylko na płaszczyznach, na których się znam. Nie mam mnóstwa przyjaciół, mam kilku i kocham ich za to, że są. Nie jestem chodzącym ideałem, ale czy taki istnieje? Myślę, że nie ;) 

Myślę, że moja przyszłość jest jedną wielką niewiadomą. Co może powiedzieć 18 letnia dziewczyna, która dalej ma problem z samodzielnym wybraniem dla siebie plecaka? Kolor różowy, czy czarny? To taka ciężka decyzja! Myślę, że wiele jeszcze się zmieni, wiele jest i będzie tajemnicą, jednak jedno jest pewne. Pisanie tego bloga, to moja pasja, miłość i hobby. Kocham to i wiem, że to w wielu momentach w życiu pomoże przypomnieć mi, kim tak naprawdę jestem i co chcę w życiu robić. Dlatego zapraszam do nieidealnego świata, nieidealnej dziewczyny, którą jestem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!
Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
Moje królestwo staram się prowadzić skrupulatnie i starannie. Jednak jak wiadomo każdemu, nie wszystko jest idealne, dlatego jeżeli masz jakieś uwagi lub pomysł na ulepszenie bloga, to pisz śmiało! Każdy pomysł jest na wagę złota. Każdą radę bądź sugestię przemyślę dokładnie.
Jestem blogerką, dlatego zależy mi na wyświetleniach i obserwatorach. Jeżeli podoba się Ci się to, co robię, zostaw komentarz pod postem lub dołącz do obserwatorów bloga :)
Lubię wiedzieć, że moje słowa do kogoś docierają, a nie idą na wiatr.
Tak więc nie przedłużając zapraszam do mojego świata, gdzie książki stanowią jego centrum.