O autorce

O autorce 
HEJ! 

Hello! 
Nazywam się Oliwia, jednak w internecie znana jestem jako Wiktoria. Mam 17 lat, a bloga prowadzę od 25 czerwca 2015 roku.

Jestem osobą niecierpliwą, upartą i bardzo często wredną. Posługuję się w wielu sytuacjach ironią, która w codziennym życiu jest dla mnie chlebem powszednim. 
Ludziom gram na nerwach, podobno urodziłam się z talentem do irytowania, chociaż tego nie wiem na pewno. 
W moim życiu nie ma "sytuacji planowanych", raczej wszystko odbywa się spontanicznie. 
Blog jest wynikiem spontanicznego postanowienia, który trwa do dnia dzisiejszego. 
Jeżeli znalazłeś się, aż u mnie, to prawdopodobnie mocno zabłądziłeś, ale zostań! Rozgość się i poczytaj. Na pewno znajdziesz u mnie coś dla siebie. 
Książki to moje hobby od maleńkości, a pisanie tylko mnie w tym dopełnia. Nie jestem idealna. Ba, daleko mi do tego! Ale staram się, co myślę jak na razie wystarcza! 
Jestem wysoką blondynką, nie mam ciała modelki, twarzy anioła czy wyglądu, co zwala z nóg, bardziej przychylam się do twierdzenia, że jestem niedźwiedziem polarnym co właśnie wyszedł z jamy. Nie znam się na modzie, na matematyce, fizyce czy chemii, na szyciu, rysowaniu czy tańczeniu, ale znam się, albo przynajmniej tak mi się zdaje, na pisaniu, chociaż w małym stopniu. Daj mi szansę, mam nadzieję, że nie zawiodę. 
Jestem nałogowym książkoholikiem, kocham wąchać i macać strony książek! 
Jestem fajtłapą jakich mało na tym świecie, do tego tchórzem i ofermą, ale mam poczucie humoru, więc śmianie się z samej siebie jest u mnie na poziomie dziennym. 
Lubię gadać sama do siebie, spokojnie jestem zdrowa na umyśle, po prostu lubię czasami porozmawiać z kimś na moim poziomie. 
Moim drugim hobby od razu po czytaniu, jest nauka języka angielskiego, kocham ten język, jest taki śliczny! 
Moim marzeniem jest w przyszłości, mam nadzieję niedalekiej, zamieszkać w Los Angeles z trzema kotami i dwoma psami. Tak wiem, typowa stara panna z zwierzakami, jednak pogodziłam się z tym, że nigdy nikogo nie znajdę i pozostanę forever alone! I spokojnie już nawet mnie to nie smuci, przecież mam książki! Czy czegoś więcej mi do szczęścia potrzeba? Ta, myślę że tak, ale to nie teraz. 
Zostań i czytaj, tyle mi wystarczy :) 

Wiktoria! 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!
Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
Moje królestwo próbuje prowadzić bardzo starannie, jednak nie wszystko mam idealnie, dlatego jeżeli widzisz jakieś błędy lub masz pomysł na ulepszenie mojego świata, pisz śmiało!
Każdy pomysł bądź sugestie przemyślę dokładnie.
Jestem blogerką, dlatego zależy mi na wyświetleniach i obserwatorach, jeżeli podoba się Ci się to, co robię, zostaw komentarz pod postem lub dołącz do obserwatorów bloga :)
Lubie wiedzieć, że moje słowa do kogoś docierają, a nie idą na wiatr.
Tak wiec zachęcam Cię do komentowania i zaglądania do Książek według Wiktorii.
Ślę buziaki :**