wtorek, 10 listopada 2015

Nie zawiedzie ?

Hejka !
Dziś pogoda nie dopisuje :( A ja znów zakuwam do historii, bo idę napisać  kartkówkę ( kolejną ) z historii, jednak tym razem z rozbiorów :( Nic nie umiem ! Pomocy !
No, jednak jedna rzecz mi humor poprawia ! A dokładnie ?
Moja zdobyta książka. Jest nią:
,, Kroniki krwi '' autorki Richelle Mead 

,, Kroniki krwi '' to kolejne dzieło Richelle Mead. Pierwszą książką jaką jej przeczytałam była ,, Akademia wampirów '' Mam nadzieję, że teraz ta książka mnie nie zawiedzie ;) Zabiorę się do czytania, jednak to po napisaniu kartkówki ;) Muszę z niej zdobyć dobrą ocenę, więc za chwilę ( wreszcie ) biorę się do wkuwania ;)  Planuję, jutro wstawić w końcu recenzję ,, Rywalki '' Kiera Cass.


Jednak niczego nie obiecuję. Postaram się ją napisać dziś, lub jutro, jednak nie wiem co z tego wyjdzie. Jutro jest święto niepodległości i chyba jadę do babci a tam nie będę miała, kiedy wstawić tej recenzji. Jednak postaram się dla Was.
Odmeldowuje się ...
Bez odbioru.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!
Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
Moje królestwo próbuje prowadzić bardzo starannie, jednak nie wszystko mam idealnie, dlatego jeżeli widzisz jakieś błędy lub masz pomysł na ulepszenie mojego świata, pisz śmiało!
Każdy pomysł bądź sugestie przemyślę dokładnie.
Jestem blogerką, dlatego zależy mi na wyświetleniach i obserwatorach, jeżeli podoba się Ci się to, co robię, zostaw komentarz pod postem lub dołącz do obserwatorów bloga :)
Lubie wiedzieć, że moje słowa do kogoś docierają, a nie idą na wiatr.
Tak wiec zachęcam Cię do komentowania i zaglądania do Książek według Wiktorii.
Ślę buziaki :**