sobota, 28 listopada 2015

Filozofia ?

Hejka !
Kochani nastał wieczór, a po nim niedziela :-((
Bardzo mnie to martwi, bo mam kupę zadań i nauki a dziś nie zrobiłam z tego nic :((
No, ale dziś miałam taki dzień, kiedy myślę o sobie w filozoficzny sposób , wiem dziwnie to brzmi, no ale tak jest. Po moich przemyśleniach i po przesłuchaniu wyjątkowej piosenki ,, GAB - on i ona '' odkryłam, że jestem sama. Chodzi mi o to, że nie mam rodziców, którzy martwią się o moją duszę i samopoczucie, im tylko zależy na zachowaniu i ocenach, reszta jest nie ważna. Nie mam najlepszego przyjaciela, przyjaciółki, zawsze gdy myślę, że jednak ktoś taki jest, on mnie zawodzi i odchodzi. Nie mam chłopaka, który kochałby mnie i o mnie dbał, nie mam i nigdy nie miałam. Nikt mnie nie chce ....
Nie mam nikogo, kogo obchodziłoby co lubię jeść, słuchać czy nosić na sobie. Niektórzy mają takie osoby i tego nie dostrzegają, ja takiej osoby już nie mam. Miałam kiedyś, to była moja babcia od strony mamy. Kochała mnie, wiedziała co lubię jeść, oglądać, słuchać i była zawsze, kiedy mi było ciężko. Teraz kiedy jej nie ma, mimo iż minęło już 5 lat mi nadal jest bardzo ciężko. Brakuje mi jej. Była dla mnie skarbem i zawsze nim będzie.
Pamiętajcie kochani, jeżeli masz taką osobę dbaj o nią i ją kochaj. Jeżeli, jednak nie masz poszukaj jej .... może ją znajdziesz :*
Życzę Wam kochani dobrej i pogodnej nocy :*
Odmeldowuje się ...
Bez odbioru.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!
Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
Moje królestwo próbuje prowadzić bardzo starannie, jednak nie wszystko mam idealnie, dlatego jeżeli widzisz jakieś błędy lub masz pomysł na ulepszenie mojego świata, pisz śmiało!
Każdy pomysł bądź sugestie przemyślę dokładnie.
Jestem blogerką, dlatego zależy mi na wyświetleniach i obserwatorach, jeżeli podoba się Ci się to, co robię, zostaw komentarz pod postem lub dołącz do obserwatorów bloga :)
Lubie wiedzieć, że moje słowa do kogoś docierają, a nie idą na wiatr.
Tak wiec zachęcam Cię do komentowania i zaglądania do Książek według Wiktorii.
Ślę buziaki :**