wtorek, 8 września 2015

Obsydian

Dziś postanowiłam wstawić pierwszą recenzję :-)
Jest to recenzja książki ,, Obsydian ,, Jennifer L. Armentrout


Myśleliście kiedyś ile się może zmienić w Waszym życiu przez jeden krótki moment ? Przez jeden moment ?
Katy przeżyła śmierć swojego ojca i myślała, że już nigdy nie odnajdzie szczęścia w życiu jednak wszystko zmienia nieznajomy chłopak Deamon i jego siostra Dee. Katy mimo, iż każdy odradzał jej zadawania się z tą rodziną to i tak to zrobiła. Jej życie przez tą rodzinę i przez jeden moment zmienił się na zawsze. Książka opowiada o miłości, utracie, cierpieniu i walce o swoje.
Katy pokazuje nam się jako odważna i dzielna dziewczyna, która nie boi się poświęcić własnego życia, aby uratować inne które kocha. Jako główna bohaterka jest wspaniałym wzorem do naśladowania.

Polecam wszystkim tą książkę, ponieważ jest napisana bardzo przyjemnym do czytania języku i czyta się ją na jednym wdechu.Opisuje tak emocje, że raz się płacze a raz śmieje, mówię po własnym doświadczeniu. Książkę pokochałam i niecierpliwie czekam na 5 część serii ,, Lux ''. 
Osobiście zakochałam się w tej książce, autorce i życzę Wam tego samego !

Zachęcam do przeczytania bo warto !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj!
Witam Cię serdecznie w moich skromnych progach.
Moje królestwo próbuje prowadzić bardzo starannie, jednak nie wszystko mam idealnie, dlatego jeżeli widzisz jakieś błędy lub masz pomysł na ulepszenie mojego świata, pisz śmiało!
Każdy pomysł bądź sugestie przemyślę dokładnie.
Jestem blogerką, dlatego zależy mi na wyświetleniach i obserwatorach, jeżeli podoba się Ci się to, co robię, zostaw komentarz pod postem lub dołącz do obserwatorów bloga :)
Lubie wiedzieć, że moje słowa do kogoś docierają, a nie idą na wiatr.
Tak wiec zachęcam Cię do komentowania i zaglądania do Książek według Wiktorii.
Ślę buziaki :**